Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Białołęka
 • Street
 • Zdziarska
 • Area
 • 157 m2
 • Price
 • 888 000 zł
 • Price (USD)
 • $239,000 USD
 • Price / m2
 • $1,530 USD
 • Land area
 • 503 m2
 • Number of rooms
 • 5
 • Bathrooms with WC
 • 2
 • Year built
 • 2016

Description


(Polish) Opis nieruchomości

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej nawiązujący do najlepszych tradycji podmiejskich willi. Rezydencja składa się z dwóch identycznych połówek. Cena, parametry oraz opis dotyczy jednej połowy domu o pow. całkowitej 203,5m2 odpowiadającej 157,04m2 pow. użytkowej. Na działce o pow. 503m2.

Przestrzeń dzienna łączy kuchnię, jadalnię oraz dobrze doświetloną część wypoczynkową w jednoprzestrzenną całość. Obejmujący całą szerokość domu salon wraz z jadalnią oraz oddzielona barkiem kuchnia tworzą rozległą i dobrze doświetloną strefę. Widok na kominek, wyjście do ogrodu oraz nowatorskie rozwiązanie okna podnoszą atrakcyjność tej strefy. Efektowne narożne przeszklenie oraz rozwiązanie ściany ogrodowej z wyjściem na taras pozwalają na bliski kontakt z zielenią.
I piętro mieści cztery jasne i ustawne pokoje, garderobę oraz łazienkę. Ich atutem jest pełna wysokość kondygnacji oraz doświetlenie pionowymi oknami. Zastosowanie dużych, balkonowych drzwi potęguje wrażenie przestronności pomieszczeń. Balkony pokoi na poddaszu stanowią jednocześnie zadaszenie wejścia i tarasu na parterze.

Konstrukcja

Ławy fundamentowe wykonane z betonu B20 zbrojonego zgodnie z projektem, ściany fundamentowe z bloczków betonowych.
Ściany fundamentowe izolowane pionowo, przeciwwilgociowo oraz termicznie z zewnątrz styrodurem ekstrudowanym o grubości 15 cm.
Izolacja pozioma ścian, papa termozgrzewalna.
Mury wykonane z pustaków ceramicznych POROTHERM P+W- Wienerberger o grubości 25 cm, ściany wewnętrzne również z pustaków ceramicznych porotherm PTH o gr. 11,5 cm z zastosowaniem nadproży systemowych zgodnych z projektem. Kominy wentylacyjne i dymowe tradycyjne murowane. Wykonane z betonu B20, zbrojone zgodnie z projektem.

Dach

Dachówka Braas Rubin 9V. Rynny stalowe i rury spustowe firmy PLANNJA SIBA - częściowo deskowany.

Wykończenie zewnętrzne

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o gr. 20 cm, pokryte tynkiem mineralnym na podbudowie zbrojonej siatką ceramiczną - bezspoinowy system ocieplenia. Kolorystyka i elementy wykończeniowe. Cokoły z tynku mineralnego. Parapety zewnętrzne z blachy stalowej.
Balkony od frontu murowane, od ogrodu ze stali ocynkowanej malowane proszkowo.

Stolarka okienna, drzwi zewnętrzne i garażowe.

Stolarka okienna i drzwiowa balkonowa z PCV system PLASTIMET ELITE 6 komorowe, okna uchylne i uchylno - rozwieralne, drzwi uchylno - rozwieralne, szklenie trzyszybowe, wsp. U ? 1.0 W/m2K. Drzwi wejściowe firmy Gerda: antywłamaniowe, wykończone okleiną lakierowane dopasowane do projektu kolorystycznego elewacji, drzwi wyposażone w zamek patentowy z wkładką klasy „C”.
Brama zewnętrzna garażowa: Firmy Normstahl z napędem i pilotem.

Wykończenie wewnętrzne

Izolacja podposadzkowa na parterze: 2 razy folia 0,5 mm gr. styropian EPS 100 15 cm grubości, na piętrze 2 razy folia 0,5 mm, styropian 4 cm. Podkłady podposadzkowe o gr. na parterze 7 cm, na piętrze 4 cm wykonane maszynowo, wzmacniane włóknem polipropylenowym, dodatkowo wzmacniane siatką zbrojoną 10x10, zdylatowane obwodowo, szczeliny dylatacyjne zgodnie z warunkami technicznymi.
Ściany tynkowane tynkiem gipsowe. Ściany i sufity dwukrotnie (Śnieżka) malowane w kolorze białym. Ściany i sufity łazienek malowane. Schody wewnętrzne, prowadzące na piętro betonowe, na poddasze prowadzą schody składane. Parapety wewnętrzne wykonane z konglomeratu. Otwory drzwiowe przygotowane do montażu standardowych ościeżnic systemowych regulowanych.

Instalacje

Instalacja wodna wykonana z rur alupex i miedzi. Podejścia wody w budynkach: parter: toaleta/łazienka - umywalka, wc, prysznic, kuchnia - zlewozmywak, zmywarka; pomieszczenie gospodarcze - podejście do pralki, zlew; piętro: łazienka - prysznic, umywalka, wc, wanna. Podejścia pod przybory zakorkowane, bez armatury. Na zewnątrz budynku od strony ogrodu zawór czerpalny.

Kanalizacja sanitarna podłączona do szamba.
Instalacja gazowa doprowadzona do pomieszczenia gospodarczego oraz kuchni.
Zasilanie elektryczne z sieci kablowej zakładu energetycznego RWE Stoen Sp. z o.o., moc przyłącza 10 kW. Tablica rozdzielcza z kompletem zabezpieczeń; w tym z ochroną przeciwprzepięciową instalacji elektrycznej. Instalacja elektryczna trójfazowa dla kuchni elektrycznej, zakończona puszką przyłączeniową, oraz gniazdo trójfazowe w garażu.

Zagospodarowanie terenu, ogrodzenie i media.

Ogrodzenie zewnętrzne. Podjazdy do garaży z kostki
Zieleń: na nieruchomości teren ukształtowany - humus, trawa z wysiewu.
Oferta zawiera dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim każda połówka o powierzchni 157,4m2 z dodatkową możliwością adaptacji poddasza o powierzchni 25-30 m2. Nieruchomości położone są na dużych działkach o powierzchni 545m2 i 503m2 m2.

Nowoczesność i harmonia
Domy mają nowoczesną linię architektoniczną, opartą na projekcie Studia Projektowego Archon.

Funkcjonalność wnętrz

Na parterze znajduje się przestronny salon o powierzchni ponad 31 m2 z otwartą kuchnią (z ewentualną możliwością jej zamknięcia, w razie oczekiwań klienta), łazienka z prysznicem, hall, wiatrołap, pomieszczenia techniczne oraz obszerny garaż. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie i duża łazienka, istnieje też możliwość adaptacji garderoby na dodatkową 3 łazienkę, przypisaną do jednej z sypialni. Aż trzy sypialnie wyposażone są w balkony. Dom, mimo funkcjonowania w zabudowie bliźniaczej, jest bardzo dobrze doświetlony ze względu na wielkość okien i ich konstrukcję (w większości pomieszczeń okna balkonowe i okna narożne w jadalni).

Wysoka jakość wykończenia, energooszczędne technologie.
Budynek oddane Klientom w standardzie deweloperskim. Wybudowane przy zastosowaniu technologii tradycyjnej (pustak ceramiczny), ocieplone 20 cm styropianu, wykończone strukturalnym tynkiem elewacyjnym. W domach zostaną zamontowane: stolarka okienna PCV, drzwi zewnętrzne i automatycznie otwierana brama garażowa.
Ściany wewnętrzne pokryte korzystnym dla zdrowia tynkiem. Budynki zawierają komplet instalacji wewnętrznych: elektryczną, sanitarną zamkniętą podejściami do montażu armatury.
Działka ogrodzona, zagospodarowana: trawa ogrodowa, chodniki, podjazdy, itd. Wykonane zostaną przyłącza mediów tj.: energetyczne i gazowe.

Indywidualne podejście

Domy dają możliwość indywidualnej adaptacji, m. in. można pozostawić otwartą lub zamkniętą kuchnię, zmienić sposób wykorzystania pomieszczeń technicznych, dokonać adaptacji 30 m2 poddasza, stworzyć trzecią łazienkę lub pozostawić garderobę do wykorzystania wyłącznie przy jednej z sypialni lub z dostępem otwartym na dom. Generalnie piętro można zagospodarować na kilka sposobów.

Lokalizacja odległości:

przystanek autobusowy - 750m
Puszcza Słupecka - 3 km
szkoła podstawowa i gimnazjum ul. Kobiałka - 3 km
Centrum Handlowe Targówek - 6 km
Metro Marymont - 11 km
Warszawa Centralna - 17 km.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.