Details


 • City
 • Warszawa
 • Street
 • Roztocka
 • Area
 • 44 m2
 • Price
 • 599 000 zł
 • Price (USD)
 • $147,000 USD
 • Price / m2
 • $3,350 USD
 • Number of rooms
 • 3
 • Bathrooms with WC
 • 1

Description


(Polish) Przedstawiam Państwu ofertę fenomenalnie zaprojektowanego i przemyślanego 3 pokojowego mieszkania 44,03m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Roztockiej 9A na warszawskiej Pradze Południe.
Mieszkanie jest wyremontowane i częściowo umeblowane gotowe do wprowadzenia — nie tracimy czasu na remont i oczekiwania na dewelopera.
Budynek/klatka:
Budynek powstał w 2010 roku, schody na klatkach wykonane są z pięknego naturalnego granitu, artystyczne wykonane są też barierki schodowe.
Mieszkanie jest super doświetlone, każdego słonecznego dnia będziesz świadkiem przepięknego zachodu słońca z dużego i wygodnego balkonu. (ekspozycja okien: północ-zachód).
Stan prawny: odrębna własność z Księgą Wieczystą — można kupić na kredyt! P
Do mieszkania przynależy duża i wysoka piwnica 4,36m2 oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie mieszkania!
W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny kondensacyjny piec gazowy Junkers z zamkniętą komorą spalania - pozwala on regulować temperaturę w mieszkaniu wtedy kiedy nam wygodnie.
Rewelacyjna lokalizacja: Mieszkanie mieści się na pięknym zielonym Gocławku. Wyjątkowa okolica z niską zabudową, doskonale skomunikowana z centrum - pętla tramwajowa z tramwajami linii 3, 6, 9, 24 (20 min. i jesteśmy w centrum).
Obok przystanki autobusowe. W najbliższej okolicy centra handlowe: Castorama, King Cross Praga, Promenada, sklepy osiedlowe, Park Leśnika, szkoła podstawowa nr 217, basen, plac zabaw, boisko, i wiele innych potrzebnych dla szczęśliwego życia miejsc.
Nie trać czasu i pieniędzy na wynajmowanym - zamieszkaj już dziś na swoim własnym, które czyste i pachnące czeka na swojego szczęśliwego właściciela.
Mieszkanie idealne dla par, singli, rodzin z dzieckiem, ale również rewelacyjna inwestycja na wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę fenomenalnie zaprojektowanego i przemyślanego 3 pokojowego mieszkania 44,03m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Roztockiej 9A na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie jest wyremontowane i częściowo umeblowane gotowe do wprowadzenia — nie tracimy czasu na remont i oczekiwania na dewelopera. Budynek/klatka: Budynek powstał w 2010 roku, schody na klatkach wykonane są z pięknego naturalnego granitu, artystyczne wykonane są też barierki schodowe. Mieszkanie jest super doświetlone, każdego słonecznego dnia będziesz świadkiem przepięknego zachodu słońca z dużego i wygodnego balkonu. (ekspozycja okien: północ-zachód). Stan prawny: odrębna własność z Księgą Wieczystą — można kupić na kredyt! Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Przeprowadzimy też Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Do mieszkania przynależy duża i wysoka piwnica 4,36m2 oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie mieszkania! W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny kondensacyjny piec gazowy Junkers z zamkniętą komorą spalania - pozwala on regulować temperaturę w mieszkaniu wtedy kiedy nam wygodnie. Rewelacyjna lokalizacja: Mieszkanie mieści się na pięknym zielonym Gocławku. Wyjątkowa okolica z niską zabudową, doskonale skomunikowana z centrum - pętla tramwajowa z tramwajami linii 3, 6, 9, 24 (20 min. i jesteśmy w centrum). Obok przystanki autobusowe. W najbliższej okolicy centra handlowe: Castorama, King Cross Praga, Promenada, sklepy osiedlowe, Park Leśnika, szkoła podstawowa nr 217, basen, plac zabaw, boisko, i wiele innych potrzebnych dla szczęśliwego życia miejsc. Nie trać czasu i pieniędzy na wynajmowanym - zamieszkaj już dziś na swoim własnym, które czyste i pachnące czeka na swojego szczęśliwego właściciela. Mieszkanie idealne dla par, singli, rodzin z dzieckiem, ale również rewelacyjna inwestycja na wynajem.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.