Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Wola, Koło
 • Street
 • Jana Brożka
 • Area
 • 74 m2
 • Price
 • 796 425 zł
 • Price (USD)
 • $210,000 USD
 • Price / m2
 • $2,840 USD
 • Number of rooms
 • 3
 • Bathrooms with WC
 • 1
 • Year built
 • 2010

Description


(Polish) Jeśli poszukujesz nowego mieszkania bo planujesz poszerzenie rodziny lub posiadasz już trzyosobową rodzinę i każdego dnia czujesz, że brakuje Ci przestrzeni.? Dodatkowo zależy Ci, żeby zamieszkać w doskonale skomunikowanej i w pełni rozwiniętej lokalizacji, a spełnieniem wszystkich marzeń było by jeszcze bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, to na wstępie tego opisu mam dla Ciebie świetną informację, takie mieszkanie istnieje, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Brożka nieopodal skrzyżowaniu z ulicą księcia Janusza.
Powierzchnia użytkowa mieszkania wpisana do księgi wieczystej wynosi 73,94 mkw, natomiast faktyczna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 78 mkw.

Mieszkanie składa się z:


przestronnego i słonecznego salonu z pełni wyposażonym aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 28 mkw,
dwóch oddzielnych pokoi sypialnych obecnie zaadoptowanych na pokoje dla dzieci o powierzchni 12 i 11 mkw
komfortowej łazienki wyposażonej w wannę, umywalkę i podwieszony wc o łącznej powierzchni 6 mkw,
funkcjonalnego i szerokiego korytarza, w którym znajdują się m. in głębokie i pojemne szafy wnękowe
oddzielnej garderoby, która może pełnić również funkcję schowka
dwóch balkonów


Wysokość pomieszczeń to 2,65 m. Do lokalu przynależy również miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 000 zł (zakup obligatoryjny). Do mieszkania nie przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z ośmiu. Okna z salonu wychodzą na stronę zachodnią, a okna z pokoi dziecięcych na stronę wschodnią.

Niewątpliwe atuty lokalu to:


ustawne pomieszczenia, potencjał aranżacyjny i funkcjonalny układ, który umożliwia np.: zmniejszenie salonu i wydzielenie trzeciego, oddzielnego pokoju,
widok na panoramę miasta


Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?


w odległości 400 m od wyjścia z budynku powstaje stacja II linii metra-Księcia Janusza, której oficjalne otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
w ciągu od 5 do 7 minut od wyjścia z budynku, nowi właściciele dotrą do przystanku tramwajowego na ulicy Obozowej lub przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę i usługi (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, oraz to co najważniejsze dla obecnych i przyszłych rodziców, czyli: prywatne i publiczne żłobki oraz przedszkola, szkoły, place zabaw, a nawet przychodnię lekarską)
tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, Park Szymańskiego czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem o każdej porze roku,
osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia. mieszkania akurat w tej części Woli cieszą się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem i bardzo rzadko trafiają do sprzedaży. Z pewnością i ta nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny przy pięciu zameldowanych osobach wraz z zaliczkami na media wynosi 800 zł.

Rodzaj własności: Odrębna własność lokalu. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Grunt pod budynkiem uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

Budynek został zaprojektowany z myślą o osobach preferujących podwyższony standard. Został oddany do użytku w 2010 roku. Jest uzbrojony w pełni w media miejskie. Do dyspozycji mieszkańców jest winda.
Ponadto osiedle zachęca przestrzenią i wysoką jakością materiałów. Jego twórcy dołożyli starań, by zapewnić mieszkańcom komfortowe miejsce do życia, a z myślą o młodych mieszkańcach wybudowali na terenie osiedla plac zabaw.
Na kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca garażowe, a partery zajmują lokale handlowo-usługowe (w budynku m. in żłobek,dentysta, żabka, przychodnia dla dzieci, fryzjer) dzięki czemu drobne sprawy można załatwić, nie wychodząc z osiedla. W większej części, teren osiedla jest ogrodzony i nieustannie monitorowany, a nad bezpieczeństwem lokatorów przez całą dobę czuwa ochrona.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Emmerson Realty S.A jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Emmerson Realty S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.