Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Wola
 • Street
 • Małego Franka
 • Area
 • 39 m2
 • Price
 • 399 000 zł
 • Price (USD)
 • $106,000 USD
 • Price / m2
 • $2,720 USD
 • Number of rooms
 • 2
 • Bathrooms with WC
 • 1
 • Year built
 • 1970

Description


(Polish) Niezależnie: czy poszukujesz odpowiedniego mieszkania na start; czy jesteś na etapie by wynajmowane mieszkanie zamienić na własny kąt; czy potrzebujesz przeprowadzić się z większego mieszkania do mniejszego lub jesteś osobą, która dysponuje kapitałem i chcesz zainwestować pieniądze w mieszkanie, które prócz comiesięcznych zysków z wynajmu będzie właściwą i korzystną lokatą kapitału.
A dodatkowo zależy Ci na tym, żeby zamieszkać w świetnie skomunikowanej lokalizacji z pełni dostępną infrastrukturą? A spełnieniem wszystkich życzeń było by jeszcze bliskie sąsiedztwo terenów zielonych lub wyższa niż średnia stopa zwrotu z wynajmu mieszkania na warszawskim rynku, to mam dla Ciebie świetną informację, takie mieszkanie trafiło na sprzedaż, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Oferowane mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Siedzikówny Inki, tuż obok powstającej stacji drugiej linii metra-Księcia Janusza.

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39 mkw składa się z:


dwóch oddzielnych, ustawnych pokoi (obecnie jeden z pokoi zaaranżowany na pokój dzienny, a drugi na sypialnię o powierzchni 16 i 10,5 mkw),
oddzielnej i widnej kuchni z oknem o powierzchni 4 mkw
łazienki z wc, z wanną i umywalką o powierzchni 2 mkw,
przedpokoju o powierzchni 3,28 mkw

Wysokość pomieszczeń to 2,52 m. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni około 4 mkw oraz balkon o powierzchni 1,33 mkw. Do lokalu nie przynależy na stałe przypisane miejsce postojowe. W bliskiej odległości od budynku znajdują się jednak ogólnodostępne miejsca postojowe, a zewnętrzny strzeżony parking w odległości 500 m od budynku.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Dwustronne i szczytowe, okna z pokoju dziennego wychodzą na stronę zachodnią, a okno z kuchni i okno z wyjściem na balkon z sypialni na stroną wschodnią.
Lokal w 2014 roku przeszedł generalny remont włącznie z wymianą instalacji elektrycznych oraz wszystkich podłóg.

Niewątpliwe atuty lokalu to:


ustawne pomieszczenia, potencjał aranżacyjny, funkcjonalny układ. Już po wejściu do mieszkania, czuć, że każdy mkw został tu w pełni wykorzystany i zaaranżowany z pomysłem
widok na zielone podwórze i odpowiednia odległość od sąsiedniego budynku,a nie typowy widok z efektem okno w okno, który jest standardem w mieszkaniach w nowym budownictwie

Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?


w odległości 100 m od budynku powstaje stacja II linii metra-Księcia Janusza, której oficjalne otwarcie zaplanowano już na przyszły rok,
od 5 do 7 minut od wyjścia z budynku, nowi właściciele dotrą do przystanku tramwajowego na ulicy Obozowej lub przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę: handlową, usługową i edukacyjną (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, prywatne/publiczne żłobki oraz przedszkola, szkoły, place zabaw, przychodnie lekarskie dla dzieci i dorosłych znajduję się na przysłowiowe wyciągnięcie ręki)
tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, Park Szymańskiego czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem o każdej porze roku,
osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia, mieszkania akurat w tej części Woli cieszą się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem i bardzo rzadko trafiają do sprzedaży. Dodatkowo mieszkania w niedużym metrażu z tego typu układem należą do najbardziej poszukiwanych. Z pewnością i ta nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny przy jednej osobie wraz z funduszem remontowym, zaliczkami na media, podatkiem od nieruchomości i opłatą za użytkowanie wieczyste wynosi 393 zł.

Rodzaj własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie nie ma założonej księgi wieczystej, ale nie ma przeszkód do jej założenia. Grunt pod budynkiem jest uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

Kameralny budynek został oddany do użytku w latach siedemdziesiątych i liczy trzy piętra. Konstrukcja budowlana rama H, wypełniona cegłą. Jest uzbrojony w pełni w media miejskie, internet w tym światłowód, linię telefoniczną oraz telewizję kablową. Na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania, a na kondygnacji -1 znajdują się piwnice. W budynku nie ma windy.
Nad sprawnym funkcjonowaniem budynku czuwa dobrze prosperująca spółdzielnia mieszkaniowa Koło, która w ostatnim czasie m. in: wymieniła domofony i odmalowała klatkę schodową. Wokół budynku nie brakuje zieleni z zachowanym starodrzewem i ławeczek przy których można na spokojnie odetchnąć po ciężkim dniu.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Emmerson Realty S.A jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Emmerson Realty S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.