Commercial space for rent - Warszawa, Targówek, Bródno, Św. Wincentego Street

We are sorry, but this offer is not valid at the moment.

Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Targówek, Bródno
 • Street
 • Św. Wincentego
 • Area
 • 87 m2
 • Price
 • 4 900 zł
 • Price (USD)
 • $1,280 USD
 • Year built
 • 2012

Rental period


Please note that for this property minimum tenancy agreement is 12 months.

Description


(Polish) Lokal o bardzo dobrej ekspozycji dużych okien (część okien uchylnych) oraz dużego pasa reklamowego nadokiennego, doskonale widocznego od ruchliwej ulicy Św. Wincentego, co daje możliwość umieszczenia dużego doskonale widocznego baneru reklamowego działalności Najemcy. Lokal położony w kompleksie nowoczesnych pawilonów/ murowanych budynków o charakterze handlowo-usługowym i biurowym; tworzącym duży ciąg lokali handlowo-usługowo-biurowych od ul. Kondratowicza, aż do ul. Malborskiej. Możliwość dużej reklamy świetlnej. Lokal bardzo widny (dużo okien) oraz szalenie ustawny (pomieszczenia przedzielone ściankami działowymi typu karton-gips, więc do dowolnej aranżacji). Lokal wysoki, oświetlenie sufitowe, bardzo dobry standard zarówno lokalu jak i budynku. Gotowy do wejścia ,,od zaraz".

Dwa wejścia do budynku; od strony pasażu/chodnika tj. ul. Św. Wincentego i z tyłu budynku ( od parkingu i miejsc przynależnych bezpośrednio do tego lokalu w liczbie 3 sztuk ). Lokal położony na 1 piętrze z dużą przestronną dwustronną windą tj. dwa wejścia do budynku z dwóch stron budynku tj. od strony ul. Św. Wincentego i od strony parkingu + szerokimi schodami w budynku jedno piętrowym. Na piętrze są trzy lokale. Przedmiotowy lokal składa się z: dużego pomieszczenia prawie 50 m2, wc, łazienki, pomieszczenia socjalnego (zaplecze kuchenne) wyposażonego w szafki kuchenne + stół kuchenny i całą infrastrukturę zaplecza socjalnego/kuchennego, pomieszczenia magazynku, części holu stanowiącego część wspólną z sąsiednim najemcą. Możliwość podziału powierzchni lokalu na gabinety/pokoje/pomieszczenia biurowe. Przeznaczenie lokalu: biuro, usługi. Dobre wykończenie lokalu z podwieszanym sufitem i oświetleniem halogenowym. Budynek handlowo-usługowy, w którym znajduje się lokal posiada Świadectwo charakterystyki energetycznej. Lokal wyposażony w klimatyzację wielostrefową sterowaną. Wentylacja mechaniczna. Centralne ogrzewanie (miejskie), sieć komputerowa, instalacja przeciwpożarowa. Prąd trójfazowy. Wysokość lokalu 4 metry( 3 metry do podwieszanego sufitu; do stropu 4 metry ).

Bezpieczny lokal, wyposażony w instalację alarmu, monitoringu, hydrant przeciwpożarowy. Lokal zamykany na kod. Lokal zamykany na kod. Lokal z wyposażeniem używanych, ale będących w dobrym stanie mebli biurowych (biurka, szafki, regały wolnostojące np. na segregatory) lub bez wyposażenia mebli biurowych (możliwość opróżnienia lokalu z mebli biurowych). Na części zdjęć lokalu widoczne meble biurowe (inne zdjęcia z przed wstawienia mebli biurowych do lokalu, więc nie widoczne) Przeznaczenie lokalu: biuro, usługi, edukacja, medyczne. Lokal i budynek posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%+ opłaty administracyjno-eksploatacyjne + roczny podatek od nieruchomości. W cenie lokalu 3 miejsca postojowe przed budynkiem przynależnych do lokalu!.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.