Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Wilanów
 • Street
 • Królowej Marysieńki
 • Area
 • 415 m2
 • Price
 • 2 300 000 zł
 • Price (USD)
 • $575,000 USD
 • Price / m2
 • $1,390 USD
 • Land area
 • 192 m2
 • Number of rooms
 • 8
 • Bathrooms with WC
 • 3
 • Year built
 • 2000

Description


(Polish) Trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej na Wilanowie przy ulicy Królowej Marysieńki może poszczycić się szczególnie wysoką dbałością oraz dużą przestrzenią stwarzając olbrzymią swobodę aranżacyjną. Zarówno sama powierzchnia zapewniająca 8 pokoi oraz 3 łazienki, ale również sama lokalizacja i oddalenie posiadłości o zaledwie kilkaset metrów od Pałacu w Wilanowie wraz z całym kompleksem parkowym niewątpliwie muszą wzbudzać zainteresowanie.

Patronką ulicy przy której mieści się posiadłość jest królowa Maria Kazimiera d’Arquien, a sam dom niewątpliwie dostosowuje się swoją klasą do wymaganej arystokratycznej maniery. Zachwyca z zewnątrz, stwarza poczucie szyku i swobodę przestrzeni, zachęcając do przekroczenia jego progu… Zobacz, jak wygląda w pełni funkcjonalny i niezwykle zadbany reprezentacyjny dom na Wilanowie!

Lokalizacja:

Wspominając o Wilanowie, każda osoba przywołuje swoje myśli w kierunku luksusowych apartamentów, zadbanej infrastruktury czy też ponadczasowej i solidnej, ale odpowiadającej nowoczesnym trendom architektury. Taki właśnie punkt widzenia z pewnością potwierdza dom przy ulicy Królowej Marysieńki.

Wyraźna bliskość Pałacu Królewskiego w Wilanowie oraz całego kompleksu parkowego to tylko jeden z wielu atutów lokalizacyjnych. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na spokojny klimat całej ulicy. W pełni ogrodzony zielenią teren wraz z dostępem do ogrodu umożliwiając wejście do niego bezpośrednio z salonu dodaje posiadłości pewność spokoju i harmonii.

W najbliższej okolicy znajdują się restauracje, przedszkole, basen, punkt medyczny czy weterynaryjny… Wszystko to maksymalnie w promieniu kilkuset metrów! Osoby szukające miejsca relaksu znajdą go na pewno w otoczeniach Parkowych czy nad sąsiadującymi z posiadłością jeziorami.

Dom wręcz po sąsiedzku otoczony jest Ambasadami Republiki Kazachstanu, Republiki Angoli czy Arabii Saudyjskiej, co niewątpliwie dodatkowo stanowi o renomie, ale i bezpieczeństwie danej lokalizacji.

W bliskiej odległości znajdują się również szkoły, w tym międzynarodowe: Akademia High School, Willy-Brandt School, The Britisch School, International American School, International European School.

Stary Wilanów:

Jedna z południowych dzielnic Warszawy, kojarząca się niewątpliwie z powiewem luksusu i renomy, sąsiadując bezpośrednio z Wisłą. Wilanów nieprzypadkowo wybierany jest często przez znane oraz zamożne osoby jako miejsce codziennego funkcjonowania. Niewątpliwie sercem dzielnicy jest chyba jednak Pałac Króla Jana III wraz z całym Parkiem, zasługując na miano barokowej perły Warszawy.

Otoczenie dostosowuje się do magnackiego szyku zachowując jednak idący z duchem czasu charakter, gdzie zdecydowanie przeważa zabudowa apartamentowa oraz willowa cechująca się wzorową architektują. Całość idealnie integruje się nie tylko z bliskością samego Pałacu, ale i samymi walorami otoczenia.

Niewątpliwym atutem Wilanowa oprócz jego wyrafinowanego stylu jest również duży potencjał funkcjonalny. Wyraźnie można odczuć tutaj spokój oraz wręcz zminimalizowany miejski zgiełk, mając jednak w bezpośrednim sąsiedztwie ułatwiony dostęp do lokali handlowych bądź usługowych czy też placówek zdrowotnych i edukacyjnych. Dojazd do centrum miasta również jest ułatwiony dzięki liniom autobusowym oraz bliskości Wisłostrady.

Standard wykończenia:

Trwałość dzięki solidnej technologii wykonania bez wątpienia oddają standard tego domu. Należy podkreślić tutaj również niezwykłą troskę o porządek i szacunek poprzedniej Właścicielki wobec każdego elementu posiadłości. Dowodem niech będzie ciągle zachowany wysoki standard i poziom zadbania o cały dom, dzięki czemu nie martwiąc się o nic można tutaj śmiało zamieszkać. Posiadłość stwarza również olbrzymi potencjał, stanowiąc idealne podstawy dla osób chcących dopasować go do własnych preferencji.

Rozkład pomieszczeń:

Odpowiedni projekt całego domu gwarantuje dużo przestrzeni oraz swobody. Możliwości aranżacyjne są wręcz nieograniczone, a gwarantuje to sama powierzchnia oraz 9 pokoi czy 3 łazienki. Każde spośród trzech pięter stwarza ewenruakność elastycznego dostosowania się do potrzeb odpowiadających różnym stylom codziennego funkcjonowania.

Nie sposób nie wspomnieć również o salonie w którym ulokowano kominek oraz drzwi wyjściowe do ogrodu. Zarówno rodzinny obiad jak i popołudniowy relaks mogą stać się niezwykłymi chwilami. Olbrzymie wrażenie robią również wyjątkowe okna na ostatniej kondygnacji. W zasadzie każde pomieszczenie charakteryzuje się konkretnymi atutami, które warto zobaczyć na własne oczy!

Kto może tu zamieszkać?

Osoby szukające posiadłości odznaczającej się prestiżem oraz wysoką klasą codziennego życia bez wątpienia znajdą tutaj swoje miejsce. Dom polecany jest w dużej mierze rodzinom, gdyż komfort funkcjonowania z uwagi na samą wielkość nieruchomości, układ pomieszczeń, ale również i dogodną lokalizację sprosta oczekiwaniom zarówno rodziców, starszych domowników oraz dzieci.

Nieruchomość może z powodzeniem również spełnić oczekiwania miejsca na siedzibę firmy usługowej, ilość pomieszczeń, oraz standard wykończenia czyni dom gotowym do rozpoczęcia działalności.

Dodatkowe informacje:

Teren, na którym mieści się posiadłość jest w pełni ogrodzony, a sam dom dodatkowo zabezpieczono alarmem. Wszystko to gwarantuje spokój i dyskrecję, ale zapewnia również jeszcze większe bezpieczeństwo. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest również obecność garażu, zatem parkowanie oraz dbałość o pojazd szczególnie w okresie zimowym stanie się w pełni bezproblemowa.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.