House for sale - Warszawa, Białołęka, Twórcza Street - 1 220 000 PLN - 140 m2

We are sorry, but this offer is not valid at the moment.

Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Białołęka
 • Street
 • Twórcza
 • Area
 • 140 m2
 • Price
 • 1 220 000 zł
 • Price (USD)
 • $319,000 USD
 • Price / m2
 • $2,280 USD
 • Land area
 • 472 m2
 • Number of rooms
 • 4
 • Bathrooms with WC
 • 2
 • Year built
 • 2011

Description


(Polish) Jeśli cenisz ciszę i bezpieczeństwo, duży ogród za oknem, a w środku atmosferę domowego ciepła przy naturalnym ogniu z kominka, to ten dom jest idealną ofertą dla Ciebie!

Czteropokojowy dom 140 m2 z garażem na ul. Twórczej na Zielonej Białołęce na działce 472 m2, na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu, niedaleko komunikacji miejskiej i z szybkim dostępem do arterii komunikacyjnej trasy S8.

DOM

Jest to skrajny dom w zabudowie bliźniaczej szeregowej z bardzo dużym ogrodem (około 400 m2), rzadko spotykanym w tego typu projektach, co z pewnością będzie jedną z najważniejszych zalet tej nieruchomości. Do domu wchodzimy przez wiatrołap (2,7 m2) albo z zewnątrz drzwiami wejściowymi albo przez garaż (16,3 m2, 300 x 545 cm, 240 cm szer. wjazdu). Obok wiatrołapu znajduje się kotłownia, będąca jednocześnie schowkiem na różne przedmioty gospodarcze. Zasadnicza część parteru to kuchnia (12 m2) i salon (25,6 m2) z kominkiem oraz hol z klatką schodowa (15,7 m2) wraz z przestrzenią na przechowywanie pod schodami. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i przestronna, z dużą ilością szafek i kompletnym sprzętem AGD wysokiej jakości. W salonie nastrojowe światła led. Dalej na wprost z salonu jest wyjście na taras z pergolą i do dużego, wspaniale utrzymanego ogrodu z wieloma roślinami ozdobnymi.

Piętro domu to trzy sypialnie o powierzchniach 15,7 m2, 12,7 m2 oraz 12,3 m2, przy czym najmniejsza jest połączona wewnętrznymi drzwiami bezpośrednio z garderobą (3,5 m2), co jest modyfikacją wprowadzoną przez właścicieli w stosunku do oryginalnego planu prezentowanego na rzutach piętra. Układ piętra dopełnia duża łazienka (6,7 m2) oraz wygodny hol z dużą szafą wnękową i klatką schodową (12,7 m2). Z największej sypialni wyjście na taras (4,1 m2) z widokiem na ogród.

Oprócz jednego stanowiska w garażu, przed garażem znajduje się dodatkowe miejsce parkingowe, a na ulicy wzdłuż ogrodzenia jest wnęka na parkowanie kolejnych dwóch samochodów przy ogrodzeniu posesji, na przykład dla gości.

Dom i cała okolica jest niezwykle ciche, nie tylko za sprawą szczelnych okien, ale przede wszystkim ze względu na brak ruchliwych, głośnych ulic - to prawdziwa oaza ciszy i spokoju, ale jednak w mieście.

Budynek został wybudowany w 2011. Dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie gazowe z pieca znajdującego się w kotłowni oraz rozprowadzenie ciepła z kominka do trzech pokoi poddasza. Zainstalowane jest sterowane centralnie automatyczne podlewanie ogrodu - trawnik spryskiwaczami, a pozostałe rośliny liniami kroplującymi.

Prezentowane na zdjęciach umeblowanie nie stanowi elementu oferty, pozostają natomiast szafy wnękowe oraz meble i sprzęt AGD w zabudowie. Dostępność do 4 tygodni po wpłacie całości ceny.

LOKALIZACJA I OSIEDLE

Osiedle tworzą 4 rozległe budynki, każdy z nich to dwa połączone bliźniaki, czyli 16 rodzin łącznie. Osiedle jest ogrodzone z bramą wjazdową sterowaną pilotem. Osiedle znajduje się w wygodnej lokalizacji komunikacyjnej:
 - autobusy na ul. Juranda ze Spychowa (6 min pieszo, 500 m, linie 204/234/332/N14);
 - szybki dostęp (6 min autem) do arterii komunikacyjnej trasy S8;
 - od 2022 roku dość bliski dojazd do stacji Metra Kondratowicza.

Niezwykle blisko do podstawowych sklepów jak i kilku bardzo dużych centrów handlowych:
 - Lidl ul. Echa Leśne (1 min autem, 500 m, otwarcie już za chwilę)
 - Carrefour ul. Białołęcka (2 min autem, 1 km)
 - Biedronka ul. Ostródzka (3 min autem, 1,3 km)
 - Atrium Targówek na ul. Głębockiej (7 min autem)
 - Factory Annopol (6 min autem)
 - M1 HOMEPARK Targówek (10 min autem)

Bliskość dwóch szkół, kilku przedszkoli i żłobków w tej części Białołęki to również duża zaleta dla każdej rodziny.

Osoby aktywne fizycznie docenią bliskość dużych terenów zielonych na wycieczki rowerowe, jak Las Bródnowski czy Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka, a dla wędkarzy rozległe tereny nad Kanałem Żerańskim. Rowerową dłuższą wycieczkę można też wykonać nad Zalew Zegrzyński, jest również w zasięgu. Zachęcam do spojrzenia na widok satelitarny map Google, który fajnie pokazuj wiele zieleni i przestrzeni w całej północno-wschodniej części miasta.

Osiedle monitorowane jest kamerami wideo, zamknięte, ogrodzone, dom z domofonem oraz zainstalowanym alarmem. Na podjeździe kostka brukowa, droga dojazdowa asfaltowa.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Nieruchomość posiada pełną własność dla wyodrębnionego lokalu mieszkalnego z własną Księgą Wieczystą oraz wyłącznym prawem do korzystania z działki 472 m2 powiązanej z tą częścią segmentu. Jest dwóch właścicieli (małżeństwo), hipoteka z kredytem do spłacenia natychmiast podczas transakcji. Dodatkowo kupujący nabywa proporcjonalny udział w działce będącą częścią wspólną dla całego osiedla (4 budynki, 16 rodzin). Budynek jest bezczynszowy, co oznacza że nie ma dodatkowych kosztów na spółdzielnię mieszkaniową czy wspólnotę. Jedyny stały koszt miesięczny to odbiór nieczystości płynnych (200 zł każdorazowo) plus opłaty licznikowe (wyliczone w skali ostatniego roku dla rodziny 4-osobowej opłaty wynoszą około 180 zł za prąd, 240 zł za gaz, 65 zł za wodę, czyli łącznie 485 zł). Roczny podatek od nieruchomości wynosi 315 zł. To wszystko oznacza, że całkowite średniomiesięczne opłaty dla czteroosobowej rodziny to nieco ponad 700 zł.

Ten dom, to oaza ciszy i spokoju oraz bezpieczeństwo zamkniętego osiedla, a jednak to wszystko w mieście więc z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej i trasy szybkiego ruchu S8. Brzmi dobrze? Zadzwoń! - Każdego dnia tygodnia.

(Fluent English language presentation or phone conversation also available. English description on request.).

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.