Commercial space for sale - Warszawa, Włochy, Radarowa Street - 519 000 PLN

We are sorry, but this offer is not valid at the moment.

Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Włochy
 • Street
 • Radarowa
 • Price
 • 519 000 zł
 • Price (USD)
 • $132,000 USD
 • Number of rooms
 • 3
 • Year built
 • 2000

Description


(Polish) LOKAL UŻYTKOWY I SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIE.
Lokal użytkowy o powierzchni 49,5m2 w dobrej lokalizacji wraz z najemcą - inwestycja, która będzie dla Ciebie zarabiać już od pierwszego dnia.

Dobra lokalizacja, wejście od strony ulicy oraz dostępność miejsc parkingowych to trzy najważniejsze cechy lokalu użytkowego, które zwiększają jego atrakcyjność, a tym samym szansę na odniesienie sukcesu. Te wszystkie cechy posiada prezentowany lokal usytuowany na ul. Radarowej, w którym obecnie mieści się dobrze prosperujący salon fryzjerski. Lokal pozostaje na sprzedaż wraz ze znaną w branży turystycznej Spółką Akcyjną ALTUR, która jest jego właścicielem i z sukcesami działa na rynku od 1989 roku. Ponadto jest on usytuowany na osiedlu zamkniętym, na terenie którego znajduje się przynależne do niego miejsce parkingowe. Warto zaznaczyć, że klienci lokalu nie mają problemu z zaparkowaniem w jego okolicy - przy ulicy Radarowej znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych, które nie są objęte strefą płatnego parkowania. Listę powyższych zalet wydłuża również bardzo dobry stan lokalu, w którym wygospodarowane zostało także zaplecze socjalne, składające się z kuchni (2 m2) oraz toalety (2 m2) - nie wymaga on żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

OKOLICA PEŁNA PRZECHODNIÓW
W najbliższej okolicy lokalu znajdują się liczne szkoły nauki jazdy, a także Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wraz z centrum egzaminacyjnym. Co więcej, bezpośrednio po drugiej stronie ulicy Radarowej usytuowana jest Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Bartoszewskiego, a 350 metrów dalej znajduje się Okęcie Tennis Club. Dzięki temu w okolicy lokalu przez cały dzień pojawia się wielu przechodniów - rodzice odprowadzający dzieci do szkoły, amatorzy tenisa i squasha, przyszli kierowcy, a także mieszkańcy okolicznych bloków oraz domów jednorodzinnych, odwiedzający pobliskie sklepy, aptekę czy pocztę. Bez wątpienia można stwierdzić, że ulica Radarowa tętni życiem od godzin porannych do popołudniowych.

KOMUNIKACJĄ W 4 STRONY WARSZAWY
„Dobra lokalizacja” nie ogranicza się wyłącznie do samej ul. Radarowej. W odległości zaledwie 10-minutowego spaceru, przy skrzyżowaniu ul. Łopuszańskiej i Al. Krakowskiej, znajduje się bardzo dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny, z którego w 4 strony Warszawy odjeżdżają tramwaje oraz autobusy - do centrum (ok. 25 min), w stronę Okęcia/Raszyna („Parkuj i Jedź” ok. 12 min), a także w kierunku Mokotowa/Wilanowa oraz Ursusa/ Włoch (Al. Jerozolimskie).

Komunikacja:
Węzeł komunikacyjny ul. Łopuszańska/Al. Krakowska - 900 m (10 min spacerem)
Przystanek tramwajowy Włochy-Ratusz - 650 m (8 min spacerem)
Placówki oświatowe:
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa - 100 m (1 minuta spacerem)
Przedszkole nr 313 - 300 m (4 min spacerem)
Szkoła Podstawowa nr 88 - 220 m (3 min spacerem)
Sport:
Okęcie Tennis Club - 350 m (4 min spacerem)
Pływalnia OSiR Włochy - 800 m (10 min spacerem)
Ważne punkty:
Giełda kwiatowa na ul. Bakalarskiej -850 m (10 min spacerem)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - 550 m (6 min spacerem)
Lotnisko Chopina - 3 km (7 min samochodem; 20 min komunikacją miejską)

Czynsz administracyjny - 1090 zł/mc
Wyposażenie lokalu fryzjerskiego nie jest przedmiotem oferty!.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.