Apartment for sale - Warszawa, Praga-Południe, Gen. Augusta Emila Fieldorfa \"nila\" Street - 920 000 PLN - 77 m2

Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Praga-Południe
 • Street
 • Gen. Augusta Emila Fieldorfa \"nila\"
 • Area
 • 77 m2
 • Price
 • 920 000 zł
 • Price (USD)
 • $233,000 USD
 • Price / m2
 • $3,030 USD
 • Number of rooms
 • 3
 • Bathrooms with WC
 • 2
 • Year built
 • 2010

Description


(Polish) Jeśli szukasz ustawnego, widnego mieszkania 3-pokojowego, a do tego lubisz odpoczywać na świeżym powietrzu, to jest to oferta idealna dla Ciebie! - Mieszkanie z prywatnym ogródkiem w sercu warszawskiego Gocławia przy ul. Fieldorfa 10A to gwarancja poczucia spokoju i bezpieczeństwa w nowoczesnej okolicy.   

MIESZKANIE

Mieszkanie ulokowane jest na 1 piętrze (II kondygnacji) 5- piętrowego budynku oddanego do użytku w 2010r. Lokal posiada łącznie 76,69 m2 powierzchni użytkowej, w ramach której zaaranżowane są 3 pokoje. Mieszkanie wyraźnie podzielone jest na strefę dzienną i nocną. Z lewej strony od wejścia znajdują się kuchnia (10 m2) częściowo otwarta na pokój dzienny oraz salon (23,8 m2). Z obydwu pomieszczeń można wyjść na piękny ogrodzony ogródek (40 m2). Ogród zaaranżowany jest przez projektanta i obfituje w różnorodne rośliny, takie jak hortensje bukietowe, róże wielkokwiatowe, peonie, tuje na pniu, juki karolińskie, clematisy. Część nocną mieszkania stanowią dwie sypialnie (12,1 m2 oraz 11,7 m2) z wyjściami na wspólny balkon (10,5 m2). Koło sypialni ulokowane są łazienka z wanną (5 m2) oraz dodatkowo oddzielne WC (1,6 m2). W przedpokoju (12,5 m2) znajdują się dwie duże szafy (w tym jedna wnękowa). Punktem wartym uwagi jest pawlacz znajdujący się nad WC, który zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

Mieszkanie jest dwustronne - salon, kuchnia i ogródek skierowane są w stronę południowo-wschodnią, a sypialnie na północny-zachód. Cały lokal jest jasny, doskonale doświetlony i bardzo wysoki - wysokość pomieszczeń wynosi 308 cm, co daje poczucie większej przestrzeni i komfortu. Jedynie WC posiada wysokość 239 cm ze względu na pawlacz znajdujący się powyżej. Mieszkanie urządzone jest niezwykle gustownie, z dbałością o szczegóły. Meble kuchenne z granitowym blatem (kolor star galaxy), na ścianach glazura i naturalny marmur. Całość kuchni (oraz szafa w zabudowie w przedpokoju) zaprojektowana i wykonana pod wymiar przez renomowaną firmę, w której jest możliwość zmiany koloru frontów na dowolny z szerokiej palety dostępnych.

Łazienka i WC zostały wyremontowane w 2020 r. W tym samym roku mieszkanie zostało również odmalowane. Podłogi w pokojach wyłożone są parkietem dębowym. Dodatkowo w 2020 r. został wykonany remont klatki schodowej budynku.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe (numer 114) w garażu podziemnym płatne dodatkowo 35 tys. zł na osobnej księdze wieczystej, a w budynku jest możliwość dokupienia lub wynajęcia dwóch dodatkowych miejsc parkingowych i komórki lokatorskiej.

OSIEDLE

Mieszkanie jest częścią nieruchomości budynkowej wspólnej Iskra III, którą administruje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gocław-Lotnisko” Administracja Osiedla „Mewa”. Budynki ułożone są względem siebie na kształt kwadratu, dzięki czemu pomiędzy nimi zostało stworzone przestronne, zielone patio z placem zabaw dla dzieci. Teren ten stanowi bezpieczne miejsce do zabawy dzieci oraz odpoczynku pośród zadbanej zieleni, jest cicho i ustronnie. Osiedle jest zamknięte i monitorowane. Na parterze budynków znajdują się różnorodne lokale handlowo-usługowe. Po świeżutkie pieczywo z rana zejdziemy w kapciach do znakomitej piekarni Lubaszka w drzwiach obok klatki chodowej!

Osiedle posiada całodobową ochronę fizyczną świadczoną przez dwie osoby. Jeden ochroniarz jest na stałe w pomieszczeniu ochrony i monitoruje ekrany z kamer rozmieszczonych na osiedlu, a drugi w tym samym czasie patroluje osiedle.

LOKALIZACJA

Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą Warszawy:
- 2 przystanki autobusowe przy ul. Bora-Komorowskiego (niecałe 180m, 3 min pieszo) - autobusy linii 147/168/213/219/411/507/509/E-1/N02/N22/N72 - szybki dojazd we wszystkie strony Warszawy, m. in. 20min do Metro Politechnika i Metro Stadion Narodowy, 30min do Dworca Centralnego;
- przystanki autobusowe przy ul. Meissnera (180m, 3 min pieszo) - linie 147/168/213/N22/N72;
- około 150m (2 min pieszo) do wejścia do przyszłej stacji metra (za około 5-6 lat).

Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie punktów handlowo-usługowych:
- ALDI (naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy, 200m, 3 min pieszo), Lidl (400m, 5 min pieszo), Biedornka (400m, 5 min pieszo);
- Galeria Wypieków Lubaszka (przy wejściu do klatki schodowej);
- Apteka Gemini (przy wejściu do klatki schodowej);
- Pasaż handlowy (160m, 2 min pieszo), a w nim. m. in. Rossmann, piekarnia, biuro podróży, bank Credit Adricole;
- oprócz powyżej wymienionych w najbliższym sąsiedztwie można znaleźć bank PKO, CUK Ubezpieczenia, AliorBank; restaurację Kebab King, salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Okolica obfituje również w liczne placówki opiekuńcze i jednostki oświaty:
- żłobki m. in. „Biała Łączka” i „Miś Uszatek” (500m, 7 min pieszo), żłobek „Tubiś” (550m, 7 min pieszo);
- przedszkola m. in. Przedszkole nr 384 „Tajemniczy Ogród”, Przedszkole Niepubliczne Agatka, Przedszkole i Żłobek Radosna Planeta, Przedszkole nr 380 „Promyk Gocławia” (300-500m, 5-7 min pieszo);
- szkoły podstawowe: SP nr 185 im. UNICEF (500m, 7 min pieszo), SP nr 375 im. Orląt Lwowskich (700m, 10min pieszo) , SP nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny (ok.1 km, 13 min pieszo);
- najbliższe liceum to XCIX LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta (1,1 km, 15 min pieszo).

Niedaleko mieszkania znaleźć można wiele miejsc do uprawiania sportu i rekreacji oraz ośrodki kulturowe:
- niecały 1 km do Wisły, a tam m. in. Plac Zabaw i Rekreacji, Wiślana Ścieżka Łucznicza, punkt z widokiem na centrum Warszawy;
- Pływalnia Wodnik (600m, 8 min pieszo);
- Park Nad Balatonem (1 km, 13 min pieszo);
- dla dzieci Jungle Academy (800m, 10 min pieszo);
- Klub Kultury Gocław (900m, 3 min pieszo);
- Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy (700m, 9 min pieszo);
- oprócz powyższych m. in. boiska, siłownie oraz kręgielnia.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Pełna własność z założoną Księgą Wieczystą i uregulowanym gruntem (ustanowiona odrębna własność lokalu mieszkalnego z przeniesieniem jego własności), współwłasność małżeńska. Czynsz, w którego skład wchodzą m. in. zaliczki na wodę ciepłą i zimną, kanalizacja, odbiór odpadów komunalnych, fundusz remontowy, itp. wynosi obecnie 673,80 zł. Prąd opłacany jest według wskazań licznikowych. Osiedle obsługuje Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\"Gocław-Lotnisko\\\", Administracja Osiedla \\\"Mewa\\\". Budynek wybudowany przez dewelopera Acciona (obecnie z ponad 30-ma latami doświadczeń). Czynsz za miejsce garażowe to 97,37 zł. 

Lokal łączy zalety mieszkania i domu (ze względu na ogródek), zapewniając mieszkańcom wysoki komfort życia. Lokatorzy docenią to miejsce ze względu na świetną komunikacyjnie lokalizację, a także za bliskość rozmaitych miejsc rekreacji i otoczenie gotowej już infrastruktury społecznej osiedla Gocław, a za 5-6 lat również metro! - Brzmi dobrze? Zadzwoń i porozmawiajmy - każdego z siedmiu dni tygodnia!

(Fluent English language presentation or phone conversation also available.).

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.