Apartment for sale - Warszawa, Garwolińska Street - 449 000 PLN - 39 m2
Details
- City
- Warszawa
- Street
- Garwolińska
- Area
- 39 m2
- Price
- 449 000 zł
- Price (USD)
- $101,000 USD
- Price / m2
- $2,590 USD
- Number of rooms
- 2
- Bathrooms with WC
- 1
- Year built
- 1960
Description
(Polish) Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji zlokalizowane w świetnie skomunikowanej , a jednocześnie cichej okolicy na Pradze Południe przy ulicy Garwolińskiej.
MIESZKANIE:
Sercem mieszkania o łącznej powierzchni 38,74 m² jest salon w którym z pewnością znajdziemy miejsce na część wypoczynkową jak i jadalnianą. Idąc dalej mamy kuchnię, która została wyposażona w kuchenkę gazową, meble, zlew, lodówkę, zamrażarkę oraz pralkę. Zaraz obok kolejny pokój, który świetnie sprawdzi się jako sypialnia lub gabinet do pracy. Łazienka obecnie wyposażona w WC, umywalkę i wannę, a za ścianą znajdziemy przedpokój w którym znajdzie się miejsce na szafę z kurtkami i butami. Nie można pominąć także piwnicy - tam też z pewnością zmieścisz swoje nieużywane sprzęty.
BUDYNEK I OKOLICA:
Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z 1960 roku. Mieszkańcy z pewnością doceniają bliskość Parku Polińskiego ( tylko 2 min pieszo), czy ronda Wiatraczna (ok. 10 min pieszo).
W bliskiej odległości (kilka min pieszo) znajdziemy również piekarnię, biedronkę, aptekę, przedszkole, szkołę podstawową.
Bardzo dobra komunikacja z resztą Warszawy. Przystanek autobusowy Garwolińska 02 w odległości 100m od bloku, a Garwolińska 01 to 130m. Bez obaw - do tramwaju mamy tylko 6 min pieszo, a właśnie nim do centrum jedyne 22min (bez przesiadek). Wisienką na torcie jest oczywiście rondo Wiatraczna, gdzie mamy liczne bazarki, galerie handlowe, a także planowana budowa III linii metra od 2023r.
STAN PRAWNY: Pełna własność
Parking możliwy przy bloku.
Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację.
Agent
Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl
Property Map Location
Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.